Start
Kup Konto
Wymień Konto
Napisz Do Nas
F.A.Q.
PotwierdzenieLogo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

 1. Strona internetowa www.fasttraffic.eu (dalej zwana Serwis) jest prowadzona przez FastTraffic Dariusz Maniecki Przyjaźni Polsko-Węgierskiej 6/28 30-644 Kraków NIP: 6811982514 REGON: 122496340 poczta e-mail: fasttraffic.rs@gmail.com (dalej zwaną "Firma").
 2. Firma obsługuje swoich klientów wyłącznie e-mailowo lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.
 3. Zamówienia realizowane są automatycznie do 5 minut od zaksięgowania pieniędzy.
 4. Obsługa dostępna jest poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Wsparcie odpowiada do 24 godzin od otrzymania maila. Zazwyczaj jednak ten czas jest krótszy.
 5. Firma świadczy usługi drogą elektroniczną która swoim zakresem obejmuje usługę stworzenia kont premium. Nie pobieramy żadnych opłat za dostęp i korzystanie z serwisów.
 6. Kupując produkt zgadzasz się i akceptujesz wszystkie regulaminy serwisu odpowiedniego dla wybranego produktu.
 7. Znaki towarowe, nazwy, zdjęcia są własnością odpowiednich firm i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych - zgodnie z prawem cytatu.
 8. Po upływie czasu ważności konta możesz przedłużyć swoją subskrypcje aktualizując metodę płatności.
 9. Realizujemy zamówienia po otrzymaniu należnej kwoty. Informacja o stanie realizacji oraz dane konta serwisu są wysyłane na e-mail podany podczas wypełniania formularza w naszym serwisie.
 10. W przypadku problemów technicznych, takich jak: awaria internetu, prądu, serwera, posrednika płatności, banków, serwisów hostingowych itd. czas realizacji może się wydłużyć.
 11. W przypadku wpłacenia niższej kwoty aniżeli powinna zostać wpłacona, konta wysyłamy dopiero po otrzymaniu pełnej należności.
 12. Rozliczenia transakcji e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Tpay.com
 13. Reklamacje oraz wszelkiego rodzaju niedopatrzenia ze strony naszego serwisu prosimy zgłaszać z adresu e-mail podanego w formularzu zamówienia. Reklamacja rozpatrywana jest po zgłoszeniu e-mailowym lub poprzez podany formularz w terminie 48 godzin. Klient w tym terminie zostanie poinformowany o rozstrzygnięciu procesu reklamacyjnego.
 14. Odstąpienie od umowy jest możliwe poprzez wysłanie zwrotu poprzez formularz kontaktowy.
 15. Wymagania techniczne niezbędne do korzystania z Serwisu to połączenie z siecią Internet (przewodowe lub bezprzewodowe) oraz przeglądarka internetowa umożliwiająca wywołanie i przeglądanie na ekranie komputera (lub innego urządzenia elektronicznego) plików hipertekstowych (HTML).


 16. Firma świadczy Usługi na rzecz swoich Klientów w zakresie i na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie.
 17. Każdy Klient od momentu skorzystania z danej Usługi zobowiązany jest do przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu.
 18. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zawieranych przez Serwis ze swoimi Klientami umów o świadczenie usług drogą elektroniczną.
 19. Każdy może we wcześniejszym terminie zapoznać się z treścią niniejszego Regulaminu przed rozpoczęciem korzystania z Usług na Serwisie.
 20. Rozpoczęcie korzystania z odpowiedniej Usługi jest jednoznaczne z zawarciem umowy z Serwisem na skorzystanie z danej Usługi.
 21. Firma zobowiązuje się do nie wysyłania treści o charakterze bezprawnym w rozumieniu art. 8 ust. 3 pkt 2 lit. b) ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.